AUTODOC FORUM / Dyskusje na temat samochodów według ich marek / PEUGEOT / aktualizacja softu w radioodbiorniku

Wróć do tematów

aktualizacja softu w radioodbiorniku
PEUGEOT 208 I Hatchback (CA_, CC_)

  • PEUGEOT 208 I Hatchback (CA_, CC_) 1.0
    @user_924345 May 11, 2022
    Członek
    Witam. W moim radiu z dotykowym ekranem miałem wersję systemu  SMEG5.2.C.R1  CD26050 z dn 08-01-15. Wersja Bluetooth 1.2.0, wersja wyświetlacza 31.1. Znalazłem aktualizację na Chomikuj.pl SMEG5.4.B.R6 CD:26376 z dn23-10-15, Bluetooth 1.2.0, wersja wyświetlacza 26376 . Po wgraniu nic nowego się nie ukazało i przestał mi liczyć średnią prędkość i zużycie paliwa l/100km. Wróciłem do ustawień fabrycznych radia ale wersja nowsza pozostała. Próbowałem wgrać starszą wersję tą co była na początku ale system wykrył że jest wgrana nowsza wersja niż na nośniku Pendrive. Czy jest możliwość zresetowania systemu i wgrać od nowa tak jak w Windows. Myślałem, że pojawią się jakieś nowe funkcje i dlatego przystąpiłem do aktualizacji. Proszę o jakieś sugestie , porady. Pozdrawiam
    Odpowiedz

    Rozpoczęty

    11.05.22

    Najnowsza odpowiedź

    11.05.22

    Odpowiedzi

    0

    Wyświetlenia

    761

Tylko zarejestrowane osoby mogą odpowiadać na tematy i posty

Zainstaluj aplikację AUTODOC CLUB:

Twój osobisty menedżer wydatków na samochód, wskazówki serwisowe, przypomnienia o zbliżających się terminach i interwałach serwisowych, instrukcje samodzielnej naprawy - wszystko to w Twoim telefonie

Autodoc CLUB app qr-code
Skanuj

Aby pobrać aplikację:

Autodoc CLUB App icon