AUTODOC FORUM / Dyskusje na temat samochodów według ich marek / TOYOTA / Auto dusi się tylko na zimnym silniku

Wróć do tematów

Auto dusi się tylko na zimnym silniku
TOYOTA COROLLA Verso (ZDE12_, CDE12_)

  • @user_1288540 Dec 13, 2022
    Członek
    Witam, posiadam toyotę corollę verso z silnikiem d4d 90km problem dotyczy krztuszenia się zimnego silnika po przekroczeniu 2000 tysięcy obrotów. Do 2 tysięcy jedzie normalnie. Powyżej tej wartości dusi się i nie reaguje na pedał gazu. Wszystko znika po rozgrzaniu silnika, auto jeździ normalnie. Mechanik stwierdził że to zawór egr, wymienił ale problem nadal jest taki sam jak był. Pomóżcie zanim mnie zrujnują.
    Odpowiedz

    Rozpoczęty

    13.12.22

    Najnowsza odpowiedź

    23.01.23

    Odpowiedzi

    2

    Wyświetlenia

    490

  • @Thimas Dec 15, 2022
    Członek
    Witam,
    Wydaje mi się że problem tkwi w układzie paliwowym ale nie jestem do końca pewien, sprawdź u swojego mechanika co powie w takim przypadku.Pozdrawiam
    Odpowiedz
  • IVECO DAILY VI platforma / podwozie 35S18, 55S18 4x4
    @DIVAN Jan 23, 2023
    Członek
    Jak już grzebał mechanik i wymienił to co nie trzeba to proponuję podjechać z reklamacją pieniądze za otrzymał ajak widać wymiana nie pomogła. Reklamuj 
    Odpowiedz

Tylko zarejestrowane osoby mogą odpowiadać na tematy i posty

Zainstaluj aplikację AUTODOC CLUB:

Twój osobisty menedżer wydatków na samochód, wskazówki serwisowe, przypomnienia o zbliżających się terminach i interwałach serwisowych, instrukcje samodzielnej naprawy - wszystko to w Twoim telefonie

Autodoc CLUB app qr-code
Skanuj

Aby pobrać aplikację:

Autodoc CLUB App icon