Wróć do tematów

Opinie o producencie YATO

  • @Halwas Sep 23, 2020
    Członek
    Ceny tego producenta są podejrzliwie atrakcyjne. Ktoś wie jaka jest jakość?
    Odpowiedz

    Rozpoczęty

    23.09.20

    Najnowsza odpowiedź

    25.09.20

    Odpowiedzi

    2

    Wyświetlenia

    244

  • @Halk1989 Sep 24, 2020
    Członek
    Naprawa w aucie zmusiła mnie do zakupu tego zestawu narzędzi YATO YT-3884. Okazało się, że bardzo potrzebowałem takiego zestawu, wszystkie elementy przydały się w trakcie naprawy. W komplecie są różne wymiary kluczy i śrubokrętów, które zawsze przydają się podczas napraw. Funkcjonalnie jest bardzo wygodny i zajmuje mało miejsca w bagażniku. 
    Odpowiedz
  • @Opinight93 Sep 25, 2020
    Członek
    Korzystny zestaw. Przyda się każdemu, kto ma samochód. W zestawie znajdziesz wszystko co jest potrzebne do napraw – nasadki o różnych wymiarach, klucze, przedłużki oraz inne rzeczy. Kupując taki komplet będzie taniej niż kupować wszystkie narzędzi pojedynczo. Narzędzia wysokiej jakości. Każdy element zestawu ma osobne miejsce w skrzynce. Jestem zadowolony z YATO. User 3: Stosunek jakości do ceny – nie najlepsza oferta, ale nie najgorszy producent narzędzi.
    Odpowiedz

Tylko zarejestrowane osoby mogą odpowiadać na tematy i posty

Zainstaluj aplikację AUTODOC CLUB:

Twój osobisty menedżer wydatków na samochód, wskazówki serwisowe, przypomnienia o zbliżających się terminach i interwałach serwisowych, instrukcje samodzielnej naprawy - wszystko to w Twoim telefonie

Autodoc CLUB app qr-code
Skanuj

Aby pobrać aplikację:

Autodoc CLUB App icon