Wróć do tematów

Phaeton elektryka
VW Phaeton (3D1, 3D2, 3D3, 3D4, 3D6, 3D7, 3D8, 3D9)

  • VW Phaeton (3D1, 3D2, 3D3, 3D4, 3D6, 3D7, 3D8, 3D9) 3.2 V6 4motion
    @Prezes Sep 28, 2021
    Członek
    Witam mam pytanie w sprawie problemów z prądem w phaetonie. Bo mój ma własne życie i chciał bym z tym zrobić porządek. 
    Radio sobie mryga itp itd czy da radę go reanimować u siebie czy raczej zaufac i wysłać go firmie która się tym zajmuje? 
    Ładowanie. Na alternatorze 14.3v czyli nie zle. Na akumulatorze rozruchowym ładowanie 14.3v ale na aku komfortu 13.01 i nie umiem namierzyć miejsca spadku napiecia. 
    Lpg. Jezeli nie przekroczysz 3500 obr/min chodzi bezbłędnie jak tostanie po  garach gaz się wyłącza czasami i na 3 dni po czasie znowu rusza i jest ok. 
    Obiaw dodatkowy to w momencie przeciągnięcia po obrotach silnik strasznie nie rowno pracuje i wskakuje na paliwo i znowu równiutko chodzi. 
    Amortyzatory o tyle o ile same poduchy wymieniłem to czy dostanę uszczelnienia do czesci chydraulicznej i ile powinno być oleju ?
    Odpowiedz

    Rozpoczęty

    28.09.21

    Najnowsza odpowiedź

    28.09.21

    Odpowiedzi

    0

    Wyświetlenia

    301

Tylko zarejestrowane osoby mogą odpowiadać na tematy i posty

Zainstaluj aplikację AUTODOC CLUB:

Twój osobisty menedżer wydatków na samochód, wskazówki serwisowe, przypomnienia o zbliżających się terminach i interwałach serwisowych, instrukcje samodzielnej naprawy - wszystko to w Twoim telefonie

Autodoc CLUB app qr-code
Skanuj

Aby pobrać aplikację:

Autodoc CLUB App icon