AUTODOC FORUM / Dyskusje na temat samochodów według ich marek / MERCEDES-BENZ / Wsparcie w zakresie rozwiązania usterki.

Wróć do tematów

Wsparcie w zakresie rozwiązania usterki.
MERCEDES-BENZ Klasa C T-modell (S204)

  • MERCEDES-BENZ Klasa C T-modell (S204) C 220 CDI (204.208)
    @Dad May 25, 2023
    Członek
    Kłaniam się wszystkim uczestnikom Forum. 
    Jestem nowy i rozpoczynam użytkowanie tego medium. Jednocześnie przepraszam za błędy i podknięcia – jeśli takowe zaistnieją z mojej strony. Pomimo zaznajomienia się z wytycznymi oraz zaleceniami, nie wykluczam ich w trakcie dyskusji.
    Użytkuję od dwóch lat Mercedes klasy C T-model (S 204) (08.2007-08.2014)m z wersją silnikową C 220 CDI 2,2 (204208) 125KW/170KM (08.2007-11.2008).
    w trakcie eksploatacji, zaistniały błędy komunikacji CAN ze sterownikiem silnika – EBV, ABS i ESP. Pomimo usunięcia ich przez SD, podczas przyspieszania lub w trakcie zmiany prędkości przez tempomat na wyższą, pojawiają się ponownie. Silnik na moment przyblokowuje się i ogranicza prędkość jazdy.
    Proszę kolegów o wsparcie – czego szukać. Zastanawiam się czy czujnik przyspieszenia wzdłużnego ma na to wpływ. Poza tym nie wiem gdzie go szukać.
    Pozdrawiam Dad.
    Odpowiedz

    Rozpoczęty

    25.05.23

    Najnowsza odpowiedź

    12.06.23

    Odpowiedzi

    1

    Wyświetlenia

    104

  • MERCEDES-BENZ Klasa C T-modell (S204) C 220 CDI (204.208)
    @Dad Jun 12, 2023
    Członek
    Witam ponownie, problem opanowany po wielu próbach zlokalizowania usterki i znalazłem przyczynę. Zamykam temat i pozdrawiam kolegów, którzy zainteresowali się tematem. Dad.
    Odpowiedz

Tylko zarejestrowane osoby mogą odpowiadać na tematy i posty

Zainstaluj aplikację AUTODOC CLUB:

Twój osobisty menedżer wydatków na samochód, wskazówki serwisowe, przypomnienia o zbliżających się terminach i interwałach serwisowych, instrukcje samodzielnej naprawy - wszystko to w Twoim telefonie

Autodoc CLUB app qr-code
Skanuj

Aby pobrać aplikację:

Autodoc CLUB App icon