AUTODOC FORUM / Dyskusje na temat samochodów według ich marek / HYUNDAI / wymiana płynu hamulcowego poziom oleju w skrzyni biegów

Wróć do tematów

wymiana płynu hamulcowego poziom oleju w skrzyni biegów
HYUNDAI ix20 (JC)

  • @user_976263 May 21, 2022
    Członek
    w jaki sposób samodzielnie wymienić płyn hamulcowy ,od którego koła zaczynać i co z wysprzęglikiem sprzęgła czy trzeba włączać zapłon do odblokowania abs esp. przy okazji gdzie jest korek kontroli poziomu oleju skrzyni biegów
    Odpowiedz

    Rozpoczęty

    21.05.22

    Najnowsza odpowiedź

    13.06.22

    Odpowiedzi

    2

    Wyświetlenia

    361

  • @Wous1964 May 24, 2022
    Członek
    Witam
    wymiana płynu hamulcowego nie jest trudna i odbywa się jak w większości aut poprzez odpowietrzenie układu najpierw wypompuj stary płyn ze zbiornika, następnie dolej nowy i przepompuj zaczynając od najdalszego obwodu jak dla wysprzęglika, może być również pompowana za układem hamulcowym. ale nie powiem gdzie jest korek kontroli poziomu oleju w skrzyni biegów, pojechałem do serwisu wymienić olej w skrzyni biegów.
    Odpowiedz
    • @user_976263 @Wous1964 Jun 13, 2022
      Członek
      Witam dzięki za info ale czytałem ,że tak się odpowietrza w samochodach starszych i tak robiłem w nubirze ale teraz podobno trzeba zaczynać od przodu odpowietrzanie z włączoną stacyjką ,żeby odblokować abs są rózne opcje nie mogę się dowiedzieć u mechaników bo co osoba to opinia. 
      Odpowiedz

Tylko zarejestrowane osoby mogą odpowiadać na tematy i posty

Zainstaluj aplikację AUTODOC CLUB:

Twój osobisty menedżer wydatków na samochód, wskazówki serwisowe, przypomnienia o zbliżających się terminach i interwałach serwisowych, instrukcje samodzielnej naprawy - wszystko to w Twoim telefonie

Autodoc CLUB app qr-code
Skanuj

Aby pobrać aplikację:

Autodoc CLUB App icon