Wróć do tematów

Brak kierunkowskazów
SUZUKI IGNIS II

  • @user_151967 Nov 06, 2020
    Członek
    Witam serdecznie społeczność klubowiczów.
    Jestem świeżym nabywcą Suzuki IGNIS 2009r. Po kilku dniach użytkowania “padły” kierunkowskazy i światła awaryjne. W autoryzowanym serwisie stwierdzono ze to przekaźnik kierunkowskazów. I schody! brak na stanie, ,  brak w magazynie na zamówienie czas oczekiwania dwa tygodnie, innymi słowy kliencie radź sobie sam. W związku z tym mam pytanie czy może ktoś mi pomóc i podpowiedzieć w którym miejscu znajdę ten przekaźnik na Allegro znalazłem używany ale nie mogę go zlokalizować w aucie. Sprzedający nie obdarował mnie instrukcją obsługi bo auto sprowadził z Belgii. A może powód jest inny? Będę wdzięczny za pomoc. Jacek
    Odpowiedz

    Rozpoczęty

    06.11.20

    Najnowsza odpowiedź

    09.11.20

    Odpowiedzi

    1

    Wyświetlenia

    879

  • @Andrzej Nov 09, 2020
    Członek
    Cześć! Aby odnaleźć przekaźnik, wystarczy wyjąć moduł włącznika swiateł pod deską rozdzielczą. Nie jest to trudne, bo moduł jest zabezpieczony tylko dwoma bocznymi sprężynami. Naciskamy najpierw cienkim ostrzem z jednej strony, potem z drugiej, pociągamy je do siebie i następnie wyskakuje moduł wiszący na przewodach. Przekaźnik kierunkowskazów znajduje się prawie za modułem. 
    Sprawdzić dostępność przekaźnika można tu, na autodoc. Należy napisać do nich,  podać vin i według katalogu dobierają zamienniki.  
    Odpowiedz

Tylko zarejestrowane osoby mogą odpowiadać na tematy i posty

Zainstaluj aplikację AUTODOC CLUB:

Twój osobisty menedżer wydatków na samochód, wskazówki serwisowe, przypomnienia o zbliżających się terminach i interwałach serwisowych, instrukcje samodzielnej naprawy - wszystko to w Twoim telefonie

Autodoc CLUB app qr-code
Skanuj

Aby pobrać aplikację:

Autodoc CLUB App icon