AUTODOC FORUM / Dyskusje na temat samochodów według ich marek / NISSAN / Woda w samochodzie od strony kierowcy

Wróć do tematów

Woda w samochodzie od strony kierowcy
NISSAN TIIDA hatchback (C12)

  • NISSAN | TIIDA hatchback (C12)
    @Oleg Mar 22, 2021
    Członek

    Cześć!
    Mam ogromny problem z wilgocią w aucie. Nie tyle co z wilgocią, co po prostu z wodą w samochodzie od strony kierowcy. Najpierw stwierdziłem, że pewnie to materiałowe dywaniki są temu winne. Wysuszyłem podłogę i włożyłem gumowe maty, ale na drugi dzień po 8 godzinach znowu stała woda. Auto zostało na noc na zewnątrz. Wcześniej nie było z nim żadnych problemów, nawet jak stało na dworze w ulewy. Mieliście podobną sytuację i możecie mi poradzić co robić?

    Odpowiedz

    Rozpoczęty

    22.03.21

    Najnowsza odpowiedź

    25.03.21

    Odpowiedzi

    1

    Wyświetlenia

    605

  • NISSAN | Qashqai II (J11, J11_)
    @Piotrek Mar 25, 2021
    Członek

    To jakbyś opisywał sytuację z moim samochodem. U mnie to była nieszczelność, a woda dostawała się do auta przez uszkodzoną uszczelkę maski, po kablach skrzynki bezpieczników. Trzeba przede wszystkich skontrolować szczelność rynienek, które pozbywają się wody z auta. Możesz pojechać na myjnie i metodą prób i błędów spróbować znaleźć “dziurę”. Tylko wyjmij przedtem tapicerkę z auta.

    Odpowiedz

Tylko zarejestrowane osoby mogą odpowiadać na tematy i posty

Zainstaluj aplikację AUTODOC CLUB:

Twój osobisty menedżer wydatków na samochód, wskazówki serwisowe, przypomnienia o zbliżających się terminach i interwałach serwisowych, instrukcje samodzielnej naprawy - wszystko to w Twoim telefonie

Autodoc CLUB app qr-code
Skanuj

Aby pobrać aplikację:

Autodoc CLUB App icon