Wróć do tematów

Wymiana żarówek H7 na LEDy
MERCEDES-BENZ Klasa M (W166)

  • MERCEDES-BENZ Klasa M (W166) ML 350 (166.058)
    @Jerzy_CH Sep 13, 2021
    Członek
    Kupiłem ML 166 po wymianie przodu karoserii wraz z reflektorami. Naprawiający wstawił najtańsze reflektory z żarówkami halogenowymi H7. Wiadomo jak świecą, ha… ha….  Czy ktoś ma jakieś doświadczenie jakich zamienników LED użyć by wrócić do normalności?
    Odpowiedz

    Rozpoczęty

    13.09.21

    Najnowsza odpowiedź

    11.11.22

    Odpowiedzi

    4

    Wyświetlenia

    680

  • @Andrzej Boguta Sep 13, 2021
    Ekspert AUTODOC
    Witam. 
    Aby dopasować odpowiednie części do pańskiego auta, prosimy napisać do nas na maila info@autodoc.pl oraz podać dane auta (w tym nr. VIN). Nasi technicy pomogą dobrać właściwe zamienniki. 
    Odpowiedz
  • JAGUAR XF (X260) 2.0 D
    @user_735291 Jan 06, 2022
    Członek
    Co prawda nie w ML ale w swojej G mam wstawione LEDy Philipsa H4 X-treme Ultinon LED gen2
    Byłem na stacji diagnostycznej, żeby sprawdzili czy nie świecę gdzieś w niebo i jest wszystko ok. 
    Sam kolor światła dużo daje a jest dużo lepiej pod każdym względem i nie zgłasza błędu przepalonej żarówki przez OBD.

    Odpowiedz
    • MERCEDES-BENZ Klasa M (W166) ML 350 BlueTEC 4-matic (166.024)
      @user_1235502 @user_735291 Nov 11, 2022
      Członek
      Witam a co z gumowymi dekielkami z tyłu lampy pasują przy zamontowanej zarowki led?
      Odpowiedz
    • @Thavidifulne @user_1235502 Nov 11, 2022
      Członek
      Witam,
      Ja nie posiadam MERCEDES-BENZ Klasy M (W166),
      Podniosłem lampy do mojego samochodu Zainstalowałem
        Przykleiłem bloki od lampek wewnątrz reflektora na ściankę obudowy i zamknąłem pokrywę nie robiąc nic z pokrywką, wszystko działa, jestem bardzo zadowolony ze światła.
      Odpowiedz

Tylko zarejestrowane osoby mogą odpowiadać na tematy i posty

Zainstaluj aplikację AUTODOC CLUB:

Twój osobisty menedżer wydatków na samochód, wskazówki serwisowe, przypomnienia o zbliżających się terminach i interwałach serwisowych, instrukcje samodzielnej naprawy - wszystko to w Twoim telefonie

Autodoc CLUB app qr-code
Skanuj

Aby pobrać aplikację:

Autodoc CLUB App icon