Wróć do tematów

[A4 B5] Błąd 17927, Brak mocy
AUDI A4 Sedan (8D2, B5)

  • @user_1322598 Jan 03, 2023
    Członek

    Witajcie. Pacjent to Audi A4 B5. 1.8 ADR 125km + lpg

    Próbuje poradzić sobie z takim problemem:

    Oddałem samochód do mechanika który wymieniał kilka rurek z odmy ponieważ były pęknięte. Samochód wrócił do mnie i jeździłem nim kilka dni po mieście nie rozwijając większych prędkości, niby było ok ale, miałem wrażenie ze auto wolniej przyspiesza. Wjechałem na autostradę i o ile do 100 km\h przyspieszał w miarę normalnie to, od tego momentu przestał prawie reagować na wciskany pedał gazu. Od 100km/h do 140km/h rozpędzał się kilka minut. Po przejechaniu ponad 100km zapaliła się kontrolka EPC, auto przestało wtedy reagować na gaz, zatrzymałem się na pasie awaryjnym i uruchomiłem silnik jeszcze raz, odpalił bez problemów i jechał dalej z wyżej wspomnianymi problemami. Po podpięciu do komputera pokazuje błąd 17927. Regulacja wału rozrządu, blok 1.

    Czy ktoś z was borykał się już z takim problemem?

    z góry dziękuje za odpowiedz i pozdrawiam.

    Odpowiedz

    Rozpoczęty

    03.01.23

    Najnowsza odpowiedź

    04.01.23

    Odpowiedzi

    2

    Wyświetlenia

    410

  • @Arrom1955 Jan 04, 2023
    Członek
    Myślę, że warto sprawdzić i w razie potrzeby wymienić regulator fazy i obwód.Pozdrawiam
    Odpowiedz
    • @user_1322598 @Arrom1955 Jan 04, 2023
      Członek
      Dam znać jaki efekt
      Odpowiedz

Tylko zarejestrowane osoby mogą odpowiadać na tematy i posty

Zainstaluj aplikację AUTODOC CLUB:

Twój osobisty menedżer wydatków na samochód, wskazówki serwisowe, przypomnienia o zbliżających się terminach i interwałach serwisowych, instrukcje samodzielnej naprawy - wszystko to w Twoim telefonie

Autodoc CLUB app qr-code
Skanuj

Aby pobrać aplikację:

Autodoc CLUB App icon