AUTODOC FORUM / Dyskusje na temat samochodów według ich marek / FORD / Focus C-Max wybór radia + blacharka

Wróć do tematów

Focus C-Max wybór radia + blacharka
FORD Focus C-Max (DM2)

  • @user_638579 Oct 30, 2021
    Członek
    Witam. Posiadam C-Maxa 1.6 TDCi z 2004 roku. Mam w związku z tym kilka pytań. 
    Szukam aktualnie radia 2din i kamery cofania. Radio ma dobrze z nią współpracować i ogarniać Google Maps. Dodatkowo musi działać sterowanie z manetki przy kierownicy. Czy moglibyście mi pomóc i wskazać jakiś dobry zestaw który polecacie?
    Drugie pytanie związane jest z błotnikami z przodu. Jako, że są mocno zjedzone, kupiłem nowe już pomalowane. Czy ich założenie wymaga ogromnej wiedzy i umiejętności? Czy można sobie z tym poradzić na własną rękę? Pozdrawiam
    Odpowiedz

    Rozpoczęty

    30.10.21

    Najnowsza odpowiedź

    01.11.21

    Odpowiedzi

    1

    Wyświetlenia

    257

  • @Andrzej Boguta Nov 01, 2021
    Ekspert AUTODOC
    Witamy. 
    Aby dopasować odpowiednie części do pańskiego auta, potrzebujemy więcej informacji o samochodzie. Prosimy napisać do naszego działu technicznego info@autodoc.pl oraz podać dane auta. Nasi technicy pomogą panu. 
    W sprawie wymiany błotników niestety nie możemy udzielić odpowiedzi. Polecamy skonsultować się z mechanikiem lub zwrócić się do warsztatu. 
    Odpowiedz

Tylko zarejestrowane osoby mogą odpowiadać na tematy i posty

Zainstaluj aplikację AUTODOC CLUB:

Twój osobisty menedżer wydatków na samochód, wskazówki serwisowe, przypomnienia o zbliżających się terminach i interwałach serwisowych, instrukcje samodzielnej naprawy - wszystko to w Twoim telefonie

Autodoc CLUB app qr-code
Skanuj

Aby pobrać aplikację:

Autodoc CLUB App icon