Wróć do tematów

KIA CEE’D hatchback
KIA CEE'D hatchback (ED)

  • KIA CEE'D Hatchback (ED) 1.6 CRDi 115
    @user_1004244 Jun 09, 2022
    Członek

    KIA CEE’D hatchback   Kokpit -Rozkleja mi się deska przy szybie jak układ nawiewowy gdzie lub jak naprawi ć skleić to samemu lub gdzie zrobić potrzebuje pomocy :((((

    Odpowiedz

    Rozpoczęty

    09.06.22

    Najnowsza odpowiedź

    17.06.22

    Odpowiedzi

    4

    Wyświetlenia

    438

  • @Swithim80 Jun 09, 2022
    Członek
    Witam!
    Mój przyjaciel miał ten sam problem ze swoim samochodem i też nie wiedział, co robić, ale postanowiliśmy zdjąć cały panel i skleić, po spędzeniu kilku dni zrobili wszystko i teraz jest jak nowy, najpierw trzeba wszystko rozebrać i wyjąć panel, potem bez szczędzenia posmarować wszystko klejem i zostawić klej do wyschnięcia pod ładunkiem przez co najmniej dzień, a następnie zmontuj wszystko z powrotem. Nie będę opisywał, jak kręcili, bo zrobili to razem i już nie pamiętam.
    Odpowiedz
    • KIA CEE'D Hatchback (ED) 1.6 CRDi 115
      @user_1004244 @Swithim80 Jun 17, 2022
      Członek
      ciekawe 🙂 dzięki za pomysł mój brat mówi że najłatwiej będzie zdiać  przednią szybę i skleić to od przodu  mam brata szklarza . jak myślisz  czy to może być dobry pomysł . ? 
      Odpowiedz
    • @Swithim80 @user_1004244 Jun 17, 2022
      Członek
      Cóż, opcjonalnie możesz spróbować zdjąć szybę i zrobić wszystko, nawet nie myślałem o tej opcji, ponieważ u mnie zdjęcie przedniej szyby bez uszkodzeń nie jest możliwe.:)
      Odpowiedz
    • KIA CEE'D Hatchback (ED) 1.6 CRDi 115
      @user_1004244 @Swithim80 Jun 17, 2022
      Członek
      dam znać za 5 dni podejmę próbę  ,mam nadzieje ze się uda bo zdjęcie całości to chyba kosmos:(
      Odpowiedz

Tylko zarejestrowane osoby mogą odpowiadać na tematy i posty

Zainstaluj aplikację AUTODOC CLUB:

Twój osobisty menedżer wydatków na samochód, wskazówki serwisowe, przypomnienia o zbliżających się terminach i interwałach serwisowych, instrukcje samodzielnej naprawy - wszystko to w Twoim telefonie

Autodoc CLUB app qr-code
Skanuj

Aby pobrać aplikację:

Autodoc CLUB App icon