Wróć do tematów

Opinie o producencie GATES

  • @Afterested Sep 21, 2020
    Członek
    Ostatnio wymieniłem zestaw rozrządu Gates. Przejechałem około 42 tyś. km. Rolki troche hałasują, jeden z nich ma mały luz, ogólnie dobrze działają, jednak pasek jest już zmęczony. Zęby paska już zostały praktycznie zerwane, bez wysiłku odrywają się palcem. Czy tylko ja mam taki problem?
    Odpowiedz

    Rozpoczęty

    21.09.20

    Najnowsza odpowiedź

    24.09.20

    Odpowiedzi

    3

    Wyświetlenia

    3806

  • @Plebadve Sep 22, 2020
    Członek
    Kupiłem komplet od Gatesa i jestem rozczarowany, albo rolka, albo pasek wyje. Najpierw myślałem, że jest zbyt mocno napięty, ale nie. Naciąg rolki odbywa się przy pomocy sprężyny więc jesli wolisz aby silnik pracował cicho jak wczesniej, kupuj tyłko oryginały. 
    Odpowiedz
  • @Hibeated1995 Sep 23, 2020
    Członek
    Rozrząd zawsze wymieniam tylko od Gatesa, pompę wodną od Dolz. Fabrycznie miałem Gates w aucie przejechałem 102 tyś. km (nie był zerwany) , dlatego zastanowiłem się, że należy zawsze wymieniać na Gatesa =) 
    Odpowiedz
  • @Sagooretted Sep 24, 2020
    Członek
    Mam założony komplet Gates. 3 lata temu kupiłem auto ze świszczącym paskiem rozrządu, odrazu wymieniłem na ten komplet. Nie mam żadnych kłopotów, przebieg więcej niż 30 tyś. km. (Inne paski również tej firmy mam w aucie)
    Odpowiedz

Tylko zarejestrowane osoby mogą odpowiadać na tematy i posty

Zainstaluj aplikację AUTODOC CLUB:

Twój osobisty menedżer wydatków na samochód, wskazówki serwisowe, przypomnienia o zbliżających się terminach i interwałach serwisowych, instrukcje samodzielnej naprawy - wszystko to w Twoim telefonie

Autodoc CLUB app qr-code
Skanuj

Aby pobrać aplikację:

Autodoc CLUB App icon