AUTODOC FORUM / Dyskusje na temat samochodów według ich marek / TOYOTA / Podłączenie kamery samochodowej do toyota Verso 2016

Wróć do tematów

Podłączenie kamery samochodowej do toyota Verso 2016
TOYOTA Verso (_R2_)

  • TOYOTA Verso (_R2_) 1.6 D4-D (WAR20_)
    @user_495815 Aug 26, 2021
    Członek
    w które miejsca podłączyć zasilanie (podwójne:  stały + i zasilanie po włączeniu kluczyka) kamerki samochodowej?
    Odpowiedz

    Rozpoczęty

    26.08.21

    Najnowsza odpowiedź

    03.02.22

    Odpowiedzi

    3

    Wyświetlenia

    471

  • TOYOTA Auris Kombi (_E18_) 1.6 (ZRE185_)
    @user_542741 Sep 17, 2021
    Członek
    + podlacz do pod zarowke od wstecznego
    Odpowiedz
  • TOYOTA Verso (_R2_) 1.6 D4-D (WAR20_)
    @user_495815 Feb 02, 2022
    Członek
    To nie chodzi o kamerę wstecznego biegu, a o rejestratory jazdy. Po za tym to  TOYOTA Verso  (mini wan).  Potrzebuję podłączyć trzy kabelki : jeden – zasilanie z baterii  (stałe), drugi zasilanie poprzez stacyjkę i trzeci  – masa.  Nie wiem  które przewody są  pod napięciem w czasie postoju. Nie mam schematu , a nie chcę nakłuwać izolacji szukając odpowiedniego przewodu.
    Odpowiedz
  • @Agata Kowalska Feb 03, 2022
    Ekspert AUTODOC
    Witamy,
    Należy spróbować za pomocą testera z bardzo cienką igłą znaleźć przewód zapłonowy do którego przychodzi plus po włączeniu zapłonu,
    jest to bardzo proste, włączamy zapłon, sprawdzamy każdy przewód delikatnie naciskając go ostrą częścią igły, powoduje to jak najmniejsze uszkodzenie osłonki przewodu. Pozdrawiamy
    Odpowiedz

Tylko zarejestrowane osoby mogą odpowiadać na tematy i posty

Zainstaluj aplikację AUTODOC CLUB:

Twój osobisty menedżer wydatków na samochód, wskazówki serwisowe, przypomnienia o zbliżających się terminach i interwałach serwisowych, instrukcje samodzielnej naprawy - wszystko to w Twoim telefonie

Autodoc CLUB app qr-code
Skanuj

Aby pobrać aplikację:

Autodoc CLUB App icon