AUTODOC FORUM / Dyskusje na temat samochodów według ich marek / FORD / Programowanie pilota nowego/używanego

Wróć do tematów

Programowanie pilota nowego/używanego
FORD FOCUS (DAW, DBW)

  • @user_615172 Oct 16, 2021
    Członek
    Witam, 
    Kupiłem forda mk1 z 1 kluczykiem bez pilota (przy kupnie od handlarza były 2 kluczyki ale jak się okazało drugi kluczyk był od innego samochodu). Dorabiałem kluczyk na podstawie stacyjki ponieważ poprzedni klucz (z okrągłym grotem) się wytarł i przełożyłem oryginalna pestke immo. 
    Czytając tutaj na forum o module GEM postanowiłem dorobić pilota. 
    Mam oryginalnie zamontowany moduł GEM nr 98AG15K600FE co oznacza że obsługuję centralny zamek z pilota i gdzieś kiedyś był pilot do niego (niestety ja mam tylko drugi klucz bez pilota).
    Mam takie pytanko. Jaki klucz (pilot) dokupić? Czy nowy zamiennik z elektroniką, czy lepiej jakiś inny używeany ale oryginalny pilot od inego samochodu? 
    Drugie pytanie jak to jest z programowaniem pilota nowego i używanego? Czy nie będzie problemu z zaprogramowaniem używanego kluczyka od innego samochodu sposobem 4x zapłon 0 – II w ciągu 6 sek. i naciśniecię na piloci przycisku? Czy tak samo zaprogramuje się nowy zamiennik? 
    Czy mając Focusa mk1 mogę kupić pilot od np modeo mk3 lub fiesta mk6?
    Czy da się zaprogramować sam pilot bez docinania grotu do stacyjki (za pomocą obecnego klucza bez pilota który byłby w stacyjce a pilot w pobliżu stacyjki lecz nie przy samej stacyjce)?
     
    Z góry dzięuję za pomoc.
    Odpowiedz

    Rozpoczęty

    16.10.21

    Najnowsza odpowiedź

    16.10.21

    Odpowiedzi

    0

    Wyświetlenia

    668

Tylko zarejestrowane osoby mogą odpowiadać na tematy i posty

Zainstaluj aplikację AUTODOC CLUB:

Twój osobisty menedżer wydatków na samochód, wskazówki serwisowe, przypomnienia o zbliżających się terminach i interwałach serwisowych, instrukcje samodzielnej naprawy - wszystko to w Twoim telefonie

Autodoc CLUB app qr-code
Skanuj

Aby pobrać aplikację:

Autodoc CLUB App icon