AUTODOC FORUM / Dyskusje na temat samochodów według ich marek / MERCEDES-BENZ / wycieraczki włączają się do pracy ciągłej po przekręceniu kluczyka zapłonu

Wróć do tematów

wycieraczki włączają się do pracy ciągłej po przekręceniu kluczyka zapłonu
MERCEDES-BENZ Klasa E Sedan (W124)

  • @user_2241846 Feb 14, 2024
    Członek
    Dlaczego wycieraczki włączają się do pracy ciągłej po przekręceniu kluczyka zapłonu. Po pozbawieniu “masy”(odkręceniu silniczka) silniczek nie steruje się z przełącznika wycieraczek. Proszę o wsparcie techniczne. Pozdrawiam
    Odpowiedz

    Rozpoczęty

    14.02.24

    Najnowsza odpowiedź

    14.02.24

    Odpowiedzi

    2

    Wyświetlenia

    69

  • @Actiumad Feb 14, 2024
    Członek
    Witam,
    Nie jestem ekspertem, ale myślę, że problem tkwi albo w samym przełączniku, albo w silniku wycieraczek, wszystko należy sprawdzić, aby dokładniej określić przyczynę awarii.
    Odpowiedz
    • @user_2241846 @Actiumad Feb 14, 2024
      Członek
      Dzięki za odpowiedź. 
      Silnik sprawdziłem, zresztą kręci się. Szukałem stycznika, ale chyba nie znalazłem, bo myślałem, że może się skleił. Te nad bezpiecznikami wyjąłem wszystkie i dalej się kręci. Przełącznika boję się rozbierać, bo mogę sobie nie poradzić później ze złożeniem.
      Pozdrawiam Wiesław
      Odpowiedz

Tylko zarejestrowane osoby mogą odpowiadać na tematy i posty

Zainstaluj aplikację AUTODOC CLUB:

Twój osobisty menedżer wydatków na samochód, wskazówki serwisowe, przypomnienia o zbliżających się terminach i interwałach serwisowych, instrukcje samodzielnej naprawy - wszystko to w Twoim telefonie

Autodoc CLUB app qr-code
Skanuj

Aby pobrać aplikację:

Autodoc CLUB App icon