AUTODOC FORUM / Dyskusje na temat samochodów według ich marek / MERCEDES-BENZ / Wymieniony kompresor airmatic i auto się podniosło lecz tylne prawe koło nie i teraz mam pytania.

Wróć do tematów

Wymieniony kompresor airmatic i auto się podniosło lecz tylne prawe koło nie i teraz mam pytania.
MERCEDES-BENZ Klasa S Sedan (W220)

  • @user_1481302 Mar 23, 2023
    Członek

    Witam Serdecznie kupiłem w220 S430 który leżał cały więc wymieniłem kompresor i podniósł się lecz tylne prawe koło nie no więc odkręciłem od miecha wężyk i powietrze nim leciało ale szło go palcem zatrzymać czy tam jest tak niskie ciśnienie??? ale sprawdziłem i miech tego koła jest do wymiany i zakupiłem wraz z amortyzatorem tylko nie wiem czy trzeba podnieść cały tył czy wystarczy ten prawy tył??? bo nie wiem jak z drążkiem stabilizacyjnym. Bardzo proszę o pomoc bo jeden tłumik już oberwałem na tyle i musiałem spawać.

    Jeszcze jedno pytanie jak wykręcić lusterko prawych drzwi bo kierunkowskaz nie miga (czy to jest na tych 3 śrubkach torx)?
    Pozdrawiam
    Odpowiedz

    Rozpoczęty

    23.03.23

    Najnowsza odpowiedź

    24.03.23

    Odpowiedzi

    3

    Wyświetlenia

    191

  • @user_1481302 Mar 23, 2023
    Członek
    Jeśli mogę to podaje Email: darkomania1980@interia.pl  
    Telefon: 724597559
    Odpowiedz
  • @Tursed Mar 24, 2023
    Członek
    Dzień dobry,
    Aby popracować z zawieszeniem w tym aucie polecam kontakt z serwisem, ponieważ jest tam dużo czynności do wykonania, nie jestem w stanie wszystkiego wytłumaczyć, małem kiedyś taki samochód. Pozdrawiam
    Odpowiedz
    • @user_1481302 @Tursed Mar 24, 2023
      Członek
      Dzień Dobry i Dziękuję za odpowiedź..
      Czy nowy amortyzator z miechem idzie przed założeniem go skrócić lub wydłużyć bo jak próbuję go zdusić czy rozciągnąć to nie idzie? a jak wymieniałem amortyzatory zwykłe w innych autach to amortyzator szło rozciągać i ściskać hmm?
      Chodzi mi tylko o to że czy musi być podniesiony cały tył aby wymienić czy wystarczy tylko tę jedną stronę czyli tylne prawe koło bo nie dysponuję podnośnika.Pozdrawiam
      Odpowiedz

Tylko zarejestrowane osoby mogą odpowiadać na tematy i posty

Zainstaluj aplikację AUTODOC CLUB:

Twój osobisty menedżer wydatków na samochód, wskazówki serwisowe, przypomnienia o zbliżających się terminach i interwałach serwisowych, instrukcje samodzielnej naprawy - wszystko to w Twoim telefonie

Autodoc CLUB app qr-code
Skanuj

Aby pobrać aplikację:

Autodoc CLUB App icon