Brak mocy
PEUGEOT 208 I Hatchback (CA_, CC_)

  • PEUGEOT 208 I Hatchback (CA_, CC_) 1.0
    @user_924345 Apr 21, 2023
    Członek
    Mam taki przypadek, że do 3000 obr samochód jest zmulony. Po przekroczeniu 3000obr dostaje kopa i dalej wszystko ok. Mam raport z hamowni. Czy ktoś z Panów na forum może po wykresie z hamowni określić czy coś jest nie tak z tym samochodem? Silnik jest 1,0 VTI (EB0) benzyna. Pozdrawiam
    Odpowiedz

    Rozpoczęty

    21.04.23

    Najnowsza odpowiedź

    29.03.24

    Odpowiedzi

    2

    Wyświetlenia

    318

  • PEUGEOT 208 I Hatchback (CA_, CC_) 1.0
    @user_2347768 Mar 19, 2024
    Członek
    Witam, udało się znaleźć przyczynę występowania takich objawów? Mam aktualnie podobny przypadek w swoim aucie i zastanawiam się czy to nie wina katalizatora. W aucie został wymieniony rozrząd z kołami zmiennych faz, sprawdzone zawory zmiennych faz. Brak błędów po podłączeniu komputera diagnostycznego.
    Odpowiedz
  • PEUGEOT 208 I Hatchback (CA_, CC_) 1.0
    @user_924345 Mar 29, 2024
    Członek
    Nadal nie udało mi się znaleźć przyczyny. Mam wymieniony rozrząd wraz z kołami zmiennych faz rozrządu, katalizator sprawdzałem z obu stron kamerką. Niby jest czysty. Na razie tak jeżdżę. Samochód był już w kilku warsztatach i w każdym rozkładają ręce.
    Odpowiedz

Tylko zarejestrowane osoby mogą odpowiadać na tematy i posty

Zainstaluj aplikację AUTODOC CLUB:

Twój osobisty menedżer wydatków na samochód, wskazówki serwisowe, przypomnienia o zbliżających się terminach i interwałach serwisowych, instrukcje samodzielnej naprawy - wszystko to w Twoim telefonie

Autodoc CLUB app qr-code
Skanuj

Aby pobrać aplikację:

Autodoc CLUB App icon