Wróć do tematów

Expert 2.0hdi problemy
PEUGEOT EXPERT platforma / podwozie

  • @user_1594677 May 09, 2023
    Członek
    Witam forumowiczów,  może ktoś z was miał taki problem. Pacjent peugeot expert 2.0hdi, po zakupie wszystko w porządku, po pewnym czasie zaczyna gasnąć w czasie jazdy, sporadycznie raz na miesiąc,  raz na trzy tygodnie nieważne czy zimno czy ciepło, po od pięciu akumulatora na chwilę zapala jak gdyby nigdy nic. Sytuacja coraz pojawia się coraz częściej,  auto trafia do mechanika, tan przekazuje  samochód do elektryka i wymieniony bsm,  dwa tygodnie , wszystko ok
    Potem sytuacja się powtarza, tym razem auto nie odpala.
    Na lawecie powrót do elektryka, i tam odpala od strzała.  Wszystko przejebane, zero błędów i on nim jeździ przez tydzień i nic
    Expert wraca do mnie,  dwa tygodnie mijają i auto gasnie w czasie jazdy, ręce opadają
    Ledwo doczłapałem się do mechanika,  błędy wyświetlone to egr i czujnik wału,  wałka wymienione.
    Dwa dni nim  jeżdżą i po odebraniu samochodu pojechałem się nim przejechać.  Wieczorem już nie odpaliłem, 
    Auto wraca do mechanika, ten nie widzi błędów, 
    Teraz wraca do elektryka, 
    Co w nim siedzi i nie chce działać, ?
    Odpowiedz

    Rozpoczęty

    09.05.23

    Najnowsza odpowiedź

    09.05.23

    Odpowiedzi

    0

    Wyświetlenia

    258

Tylko zarejestrowane osoby mogą odpowiadać na tematy i posty

Zainstaluj aplikację AUTODOC CLUB:

Twój osobisty menedżer wydatków na samochód, wskazówki serwisowe, przypomnienia o zbliżających się terminach i interwałach serwisowych, instrukcje samodzielnej naprawy - wszystko to w Twoim telefonie

Autodoc CLUB app qr-code
Skanuj

Aby pobrać aplikację:

Autodoc CLUB App icon