Wróć do tematów

Jakość tarcz hamulcowych ATE

  • @sęba May 10, 2021
    Członek

    Cześć! Mój kolega chce wymienić tarcze w swoim samochodzie. Jeździ Vectrą A. Zapytał mnie o zdanie, jaką markę bym mu polecił. Zasugerowałem mu zestaw ATE, bo na wielu forach znalazłem pochlebne informacje, ale on poczytał posty na forum dedykowanym marce swojego auta i twierdzi, że jego użytkownicy narzekają bardzo na ATE. Wspominają między innymi o piszczeniu i deformacji. Gdzie leży w takim razie prawda? Proszę Was o opinie o tarczach hamulcowych ATE, bo czeka mnie wymiana na obu osiach i chciałbym być pewny zakupu. Dzięki z góry!


    Odpowiedz

    Rozpoczęty

    10.05.21

    Najnowsza odpowiedź

    13.05.21

    Odpowiedzi

    1

    Wyświetlenia

    525

  • @Wacław May 13, 2021
    Członek

    Moim zdaniem marka ATE jest jednym z najlepszych producentów tarcz hamulcowych. Ale jak w każdym asortymencie znajdą się lepsze i gorsze produkty. U nich to widać np. po rozstrzale cenowym. Wiadomo, że droższe tarcze sprawdzą się dużo lepiej. Zatem Ci, którzy kierują swój wybór wyłącznie ceną, a nie opiniami i jakością, później narzekają. Dodam, że zamontowałem tarcze ATE w moim aucie na przodzie i nie mam żadnych zarzutów. Na rynku jest oczywiście sporo innych marek, bp. Bosch, Ferrodo, Brembo, Lucas, Textar, Delphi. Gdybym kierował się preferencjami to wybrałbym Ferrodo lub Brembo, ale ich ceny są zupełnie nie na moją kieszeń, dlatego ATE jest dla mnie świetnym wyborem, bo są bardzo dobre jakościowo, a kosztują mniej.

    Odpowiedz

Tylko zarejestrowane osoby mogą odpowiadać na tematy i posty

Zainstaluj aplikację AUTODOC CLUB:

Twój osobisty menedżer wydatków na samochód, wskazówki serwisowe, przypomnienia o zbliżających się terminach i interwałach serwisowych, instrukcje samodzielnej naprawy - wszystko to w Twoim telefonie

Autodoc CLUB app qr-code
Skanuj

Aby pobrać aplikację:

Autodoc CLUB App icon