AUTODOC FORUM / Dyskusje na temat samochodów według ich marek / PEUGEOT / Migająca dioda nad przyciskiem z kłódką

Wróć do tematów

Migająca dioda nad przyciskiem z kłódką
PEUGEOT 207 (WA_, WC_)

  • PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.4 16V
    @user_2093636 Dec 29, 2023
    Członek
    Witam wszystkich forumowiczów 🙂 tydzień temu kupiłem peugeota 207 z 2006 roku i na desce rozdzielczej na dole pod pokrętłami od nawiewu jest przycisk z kłódką. Na początku gdy zamykałem auto z pilota dioda nad tym przyciskiem nie reagowała, ale że gdy np jadę gdzieś parkuję auto i chcę przy otwartych drzwiach otworzyć ręcznie bagażnik to się nie da, a dopiero wtedy gdy zamknę auto z pilota i otworzę da się ręcznie otworzyć bagażnik. Na pilocie jest też przycisk z bagażnikiem który u mnie nie działa albo nie wiem jak zrobić żeby działał. Wczoraj bawiłem się trochę pilotem i teraz jest tak że jak zamknę auto z pilota to dioda na przyciskiem z kłódką miga. Czy to normalne? Proszę o podpowiedź 🙂
    Odpowiedz

    Rozpoczęty

    29.12.23

    Najnowsza odpowiedź

    29.12.23

    Odpowiedzi

    0

    Wyświetlenia

    84

Tylko zarejestrowane osoby mogą odpowiadać na tematy i posty

Zainstaluj aplikację AUTODOC CLUB:

Twój osobisty menedżer wydatków na samochód, wskazówki serwisowe, przypomnienia o zbliżających się terminach i interwałach serwisowych, instrukcje samodzielnej naprawy - wszystko to w Twoim telefonie

Autodoc CLUB app qr-code
Skanuj

Aby pobrać aplikację:

Autodoc CLUB App icon