Wróć do tematów

Opinie o producencie MANN-FILTER

  • @Marthe Sep 17, 2020
    Członek
    Cześć wszystkim, czy może ktoś podzielić się swoim wrażeniem z użycia filtra oleju marki MANN-FILTER. 
    Odpowiedz

    Rozpoczęty

    17.09.20

    Najnowsza odpowiedź

    22.09.20

    Odpowiedzi

    3

    Wyświetlenia

    295

  • @Mostion Sep 18, 2020
    Członek
    Zazwyczaj wykorzystuję filtry Mann. Nie mam żadnych narzekań, chociaż jednego razu spotkałem się z podróbką lub poprostu filtr był wadliwy. Miałem problem z ciśnieniem. Po wymianie na nowy od tego samego producenta, już nie miałem żadnych klopotów. Szczerze mówiąc dowolna część może mieć poziom wad oraz nie trzeba rezygnować z producenta po jednej nieudanej próbie montażu. Podobają mi się filtry Mann, będę korzystał z nich dalej. 
    Odpowiedz
  • @Wrike1982 Sep 21, 2020
    Członek
    Doskonały filtr, nigdy nie miałem problemów z nim, kontrolka oleju zapaliła się tylko jeden raz, gdy wymieniłem olej, potem zapomniałem o niej w ogóle. 
    Odpowiedz
  • @Plisfict Sep 22, 2020
    Członek
    Z 2003 roku wykorzystuję tylko Mann dla wszystkich swoich aut. W Mercedesie jest używany jako oryginał. Jakość filtra jest znacznie wyższa w porównaniu do tańszysz zamienników.  
    Odpowiedz

Tylko zarejestrowane osoby mogą odpowiadać na tematy i posty

Zainstaluj aplikację AUTODOC CLUB:

Twój osobisty menedżer wydatków na samochód, wskazówki serwisowe, przypomnienia o zbliżających się terminach i interwałach serwisowych, instrukcje samodzielnej naprawy - wszystko to w Twoim telefonie

Autodoc CLUB app qr-code
Skanuj

Aby pobrać aplikację:

Autodoc CLUB App icon