AUTODOC FORUM / Dyskusje na temat samochodów według ich marek / TOYOTA / Samochód się trzęsie, a obroty są równe.

Wróć do tematów

Samochód się trzęsie, a obroty są równe.
TOYOTA AVENSIS sedan (T25)

  • @Daniel_Kaczor Dec 28, 2022
    Członek
    Witajcie.
    Mam pytanie może ktoś wie bo w trakcie jazdy zaczął mi drżeć samochód trząść się i myślałem, że złapałem gumę.
    Niestety po chwili włączyła się kontrolka silnika i zaczęła migać. (Nie miałem tak wcześniej).
    Samochód jakby nie chodził na wszystkich garach.
    Po ponownym uruchomieniu silnika dodatkowo zapaliły się kontrolki „VSC” i „kontrola trakcji”.
    Może ktoś tak miał i wie co to.
    Jeszcze nie podłączałem do komputera.
    Odpowiedz

    Rozpoczęty

    28.12.22

    Najnowsza odpowiedź

    28.12.22

    Odpowiedzi

    1

    Wyświetlenia

    837

  • @Solockrapery Dec 28, 2022
    Członek
    Dzień dobry,

    Przyczyn może być wiele i bez odpowiedniej diagnostyki nie będzie można nic doradzić, skontaktuj się z serwisem w celu prawidłowej diagnostyki. Nie polecam jazdy autem do czasu wykrycia usterki, to przede wszystkim bezpieczeństwo, w momencie gdy zapali się kontrolka “VSC” ten system nie jest aktywny.
    Cóż, natychmiast sprawdź błędy w jednostkach sterujących, jestem pewien, że pomoże to w rozwiązaniu problemu. Pozdrawiam
    Odpowiedz

Tylko zarejestrowane osoby mogą odpowiadać na tematy i posty

Zainstaluj aplikację AUTODOC CLUB:

Twój osobisty menedżer wydatków na samochód, wskazówki serwisowe, przypomnienia o zbliżających się terminach i interwałach serwisowych, instrukcje samodzielnej naprawy - wszystko to w Twoim telefonie

Autodoc CLUB app qr-code
Skanuj

Aby pobrać aplikację:

Autodoc CLUB App icon