AUTODOC FORUM / Dyskusje na temat samochodów według ich marek / PEUGEOT / “SERVICE” Sprawdź kierunkowskazy Peugeot 508 RXH

Wróć do tematów

“SERVICE” Sprawdź kierunkowskazy Peugeot 508 RXH
PEUGEOT 508 I (8D_) Sedan

  • @user_1122952 Aug 26, 2022
    Członek

    Witam.

    kupiłem ok miesiąca temu Peugeot 508 RXH sedan (hybrid) i dziś na zobaczyłem na desce rozdzielczej komunikat “sprawdź kierunkowskazy” i wyświetlił się napis SERVICE. Sprawdziłem je , cała strona prawa działała poprawnie (w tylnej lampie, na lusterku oraz  z przodu), natomiast strona lewa migała dużo szybciej i do tego nie działał kierunek z przodu. Po ponownym uruchomieniu auta włączając kierunek pierwszy raz , działa poprawnie , natomiast już kolejne razy , miga szybko i pojawia się komunikat “SERVICE” (Sprawdź kierunkowskazy). Proszę o pomoc , może ktoś coś wie na ten temat ? 

    Odpowiedz

    Rozpoczęty

    26.08.22

    Najnowsza odpowiedź

    05.09.22

    Odpowiedzi

    3

    Wyświetlenia

    770

  • @Bagat1937 Aug 26, 2022
    Członek
    Witam,
    Zasadniczo dzieje się tak gdy przepala się żarówka, myślę, że trzeba sprawdzić stan żarówki i w razie potrzeby wymienić lub skontaktować się z serwisem.
    Odpowiedz
  • @user_1122952 Aug 26, 2022
    Członek
    ale po odpaleniu auta , kierunek cały czas mruga poprawnie, nawet przez minutę. wyłączę go i włączę ponownie , to już mruga tylko tylny i na lusterku, przedni już nie. ale ok, żarówkę można wymienić , co prawda jeszcze nie wiem jak , ale pewnie na kanał trzeba wjechać, na parkingu myślę że się nie da .   
    Odpowiedz
  • @user_1122952 Sep 05, 2022
    Członek
    Wymiana żarówki załatwiła sprawę. Dzięki WIELKIE 😉  
    Odpowiedz

Tylko zarejestrowane osoby mogą odpowiadać na tematy i posty

Zainstaluj aplikację AUTODOC CLUB:

Twój osobisty menedżer wydatków na samochód, wskazówki serwisowe, przypomnienia o zbliżających się terminach i interwałach serwisowych, instrukcje samodzielnej naprawy - wszystko to w Twoim telefonie

Autodoc CLUB app qr-code
Skanuj

Aby pobrać aplikację:

Autodoc CLUB App icon