Veloster
HYUNDAI VELOSTER (FS)

  • @user_1689318 Jun 24, 2023
    Członek
    Witam wszystkich przymierzam się do kupna Hyundai Veloster czy ktoś by mógł streścić jak się jeździ i użytkuje ten model samochodu..podkleslam że tylko mogę jeździć automatem..komfort jazdy, części Itp..
    Z góry dzięki za pomoc 
    Odpowiedz

    Rozpoczęty

    24.06.23

    Najnowsza odpowiedź

    27.06.23

    Odpowiedzi

    3

    Wyświetlenia

    169

  • @Bothis58 Jun 26, 2023
    Członek
    Witam,

    To mały, zwinny, mobilny i łatwy w manewrowaniu samochód, który swoim oryginalnym i niepowtarzalnym wyglądem przyciąga i interesuje każdego! Jest piękny, ma niepowtarzalną energię życia i popędu! Jeśli chodzi o zużycie paliwa – niewątpliwie ekonomiczne! Zaletą jest brak drugich tylnych drzwi po lewej stronie,
    ochrona i wsparcie dla młodych mam, które mają małe dzieci – tak jakby nikt nie otworzył drzwi, a do tego można zostawić torebkę z kosztownościami i nie martwić się, że ktoś nagle otworzy drzwi i ukradnie. Bagażnik jest bardzo pojemny i po prostu ogromny, a dodatkowo można go jeszcze bardziej powiększyć, składając tylne siedzenia. Pomimo niskiego i małego wyglądu z zewnątrz, VELOSTER jest dość przestronny i wygodny w środku kabiny. Doskonały system multimedialny – na każdą zachciankę! Wygodny, specjalnie zaprojektowany, aby odciążyć kręgosłup podczas siedzenia. Ten samochód jest dla tych, którzy kochają życie w całej okazałości!
    Odpowiedz
    • @user_1689318 @Bothis58 Jun 26, 2023
      Członek
      Hej dzięki za obszerna wypowiedź i jestem zdziwiony Bardzo że ten samochód tak bardzo Dobrze się sprawuję.Tylko właśnie za dużo się naczytałem o tej automatycznej skrzyni biegów.
      A jak z częściami eksploatacyjnymi?? Drogi jest w utrzymaniu ?? Coś jeszcze byś mogła dodać od Siebie.. z góry pięknie Tobie dziękuję..
      Odpowiedz
  • @Bothis58 Jun 27, 2023
    Członek
    Nie ma żadnych problemów z samochodem podczas jego eksploatacji, tylko planowana konserwacja na czas, co do cen konserwacji nie mogę powiedzieć, że jest bardzo droga, wszystko mi odpowiada.Pozdrawiam
    Odpowiedz

Tylko zarejestrowane osoby mogą odpowiadać na tematy i posty

Zainstaluj aplikację AUTODOC CLUB:

Twój osobisty menedżer wydatków na samochód, wskazówki serwisowe, przypomnienia o zbliżających się terminach i interwałach serwisowych, instrukcje samodzielnej naprawy - wszystko to w Twoim telefonie

Autodoc CLUB app qr-code
Skanuj

Aby pobrać aplikację:

Autodoc CLUB App icon