Wróć do tematów

Zablokowane drzwi tylne
HYUNDAI ix20 (JC)

  • @user_2041552 Nov 30, 2023
    Członek
    Witam pomóżcie mi otworzyć drzwi tylne w ix20 kilka dni temu zauważyłem że centralny zamek nie rygluje prawych tylnych drzwi, otwierały się od środka i od zewnątrz, kilka razy ponowiłem próbę zamknięcia pilotem bez zmian chociaż słychać że w drzwiach działa siłownik zamka nie wydaje żadnych dziwnych dźwięków. Postanowiłem zamknąć auto mechanicznie grotem. Auto się zamknęło więc otwarłem chwyciłem za klamkę otwarły się wszystkie drzwi prócz tylnich prawych które nie reagują już nawet na klamkę wewnątrz i zewnątrz. Co zrobić jak otworzyć? 
    Odpowiedz

    Rozpoczęty

    30.11.23

    Najnowsza odpowiedź

    01.12.23

    Odpowiedzi

    3

    Wyświetlenia

    142

  • @Afteper1990 Dec 01, 2023
    Członek
    Dzień dobry,
    Trzeba się dostać do zamka i dokładniej sprawdzić czy napęd zamka się zepsuł czy też nie da się go osobno wymienić i trzeba wymienić cały zamek.
    Odpowiedz
    • @user_2041552 @Afteper1990 Dec 01, 2023
      Członek
      Afteper. Ja wiem co trzeba wymienić pytanie dotyczyło otwarcia drzwi które nie reagują na klamkę wewnątrz i zewnątrz, grot ani też pilot centralnego zamka. Interesuje mnie czy da się zdemontować tapicerkę drzwi kiedy są zamknięte jeśli to zrobię to otworze drzwi od strony zamka 
      Odpowiedz
    • @Afteper1990 @user_2041552 Dec 01, 2023
      Członek
      Nie wiem na pewno, czy z boku są śrubki mocujące, ale myślę, że można spróbować odkręcić te śrubki, które są dostępne i spróbować zdjąć tapicerkę drzwi, w każdym razie myślę, że nie ma innego wyjścia, musisz spróbować.Pozdrawiam
      Odpowiedz

Tylko zarejestrowane osoby mogą odpowiadać na tematy i posty

Zainstaluj aplikację AUTODOC CLUB:

Twój osobisty menedżer wydatków na samochód, wskazówki serwisowe, przypomnienia o zbliżających się terminach i interwałach serwisowych, instrukcje samodzielnej naprawy - wszystko to w Twoim telefonie

Autodoc CLUB app qr-code
Skanuj

Aby pobrać aplikację:

Autodoc CLUB App icon