AUTODOC FORUM / Dyskusje na temat samochodów według ich marek / TOYOTA / Yaris III choinka na desce rozdzielczej

Wróć do tematów

Yaris III choinka na desce rozdzielczej
TOYOTA Yaris Hatchback (_P13_)

  • @user_2063823 Dec 10, 2023
    Członek
    Dzień dobry 
    Mam problem z Yarisem III 2017r z silnikiem 1.5(2NR) mianowicie ostatnio wyskoczyły mi żółte kontrolki od ABS kontroli trakcji czujnika zbliżeniowego oraz automatycznego wyłączania świateł długich.(Yaris odłączył te systemy i nie działają/ nie reagują na przyciski )Samochód miał problem z odpaleniem ale to wina starego akumulatora. Kody błędów : C1332 B124B B124C C1A50 C1AA3 oraz jeden dodatkowy P1604 (ECM obwód wyjściowy komputera ) ten natomiast zniknął po wsadzeniu nowego akumulatora i już się później nie pojawia. Napięcie ładowania skacze od 13,9 do 14,1  Moje pytanie brzmi czy ktoś miał podobny problem i jak sobie z nim poradzić.
    Z góry dziękuje za odpowiedzi, poniżej zdjęcia na odpalonym silniku i załączonym kluczyku
    Odpowiedz

    Rozpoczęty

    10.12.23

    Najnowsza odpowiedź

    10.12.23

    Odpowiedzi

    1

    Wyświetlenia

    79

  • @user_2063823 Dec 10, 2023
    Członek
    Problem rozwiązany. Uszkodzony przewód czujnika ABS w prawym tylnym kole, temat zamknięty może komuś to będzie przydatne jak trafi na ten sam problem 
    Odpowiedz

Tylko zarejestrowane osoby mogą odpowiadać na tematy i posty

Zainstaluj aplikację AUTODOC CLUB:

Twój osobisty menedżer wydatków na samochód, wskazówki serwisowe, przypomnienia o zbliżających się terminach i interwałach serwisowych, instrukcje samodzielnej naprawy - wszystko to w Twoim telefonie

Autodoc CLUB app qr-code
Skanuj

Aby pobrać aplikację:

Autodoc CLUB App icon