AUTODOC FORUM / Dyskusje na temat samochodów według ich marek / HYUNDAI / Drgania kierownicy powyżej prędkości 120km/h

Wróć do tematów

Drgania kierownicy powyżej prędkości 120km/h
HYUNDAI i30 kombi (PDE)

  • HYUNDAI i30 Estate (PDE) 1.5
    @user_1019632 Jun 19, 2022
    Członek
    Witam!chciałem opisać problem z samochodem Hyundai i30 rok.produkcji 2020 silnik 1.5 dpi wersja start kombi jestem pierwszym właścicielem!Problemem są drgania pojawiające na kierownicy powyżej 120km/h.To dzieje się zarówno na kołach letnich jak i zimowych.Kola były 4 razy wyważanie,bo każdy mechanik u którego byłem mówił że koła są źle wywazone,a za czwartym razem byłem nawet na teście drogowym i nic z tego testu nie wyszło niepokojacego.Diagnosta stwierdził,że koła są w porządku.Byly mierzone tarcze hamulcowe na bicie boczne i są w normie.Naprawde nie majuż sil
    Odpowiedz

    Rozpoczęty

    19.06.22

    Najnowsza odpowiedź

    09.10.22

    Odpowiedzi

    1

    Wyświetlenia

    400

  • @user_1185798 Oct 09, 2022
    Członek
    U mnie dokładnie to samo. Auto i30 2022 kombi Smart 1.5 dpi , nowe opony crossclimatr 2 i przy 120 dziwny hałas od opon takie dudnienie i drgania na kierownicy, dodam że opony szumią już przy 40km/h . Jestem pierwszym właścicielem ,auto nówka salon.
    Odpowiedz

Tylko zarejestrowane osoby mogą odpowiadać na tematy i posty

Zainstaluj aplikację AUTODOC CLUB:

Twój osobisty menedżer wydatków na samochód, wskazówki serwisowe, przypomnienia o zbliżających się terminach i interwałach serwisowych, instrukcje samodzielnej naprawy - wszystko to w Twoim telefonie

Autodoc CLUB app qr-code
Skanuj

Aby pobrać aplikację:

Autodoc CLUB App icon